Home » Fillim » 1821, shqiptarët që krijuan Greqinë (VIDEO)

1821, shqiptarët që krijuan Greqinë (VIDEO)

Loading...

Historia e pabesushme e Arbereshve ne Greqi dhe zhdukja e kesaj fare superiore

1821, shqiptarët që Krijuan Greqinë

Historia e pabesushme e Arbereshve ne Greqi dhe zhdukja e kesaj fare superioreShperndaheni

Posted by Toka Iliro-Pellazge on Saturday, February 11, 2017

About admin

x

Check Also

Shpëtim Idrizi Presidentit të Greqisë: Standartet europiane nuk janë ushkuri për të mbajtur qillotat poshtë fustanellës

Loading... Idrizi: Ajo që s’të vret të ...

E papritur: Gazetari i ‘Sputnik Serbia’ akuzon Amerikën për vrasjen e Ivanoviqit

Loading... Gazetari i ‘Sputnik”ut të Serbisë, Boris ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com