Daily Archives: 01/02/2018

Bëni seks sa më shpesh që mundeni për të pasur memorie sikur të gjeniut

Loading... Në një studim të nëntorit të vitit 2016, të publikuar në Archives of Sexual Behavior, hulumtuesit kanë zbuluar një ndërlidhje mes të bërit seks dhe të pasurit memorie më të mirë, e veçanërisht në aspektin e njohjes së fjalëve. Në ...

Read More »

Rovena Stefa thotë se po kryen operacione plastike për klipin e ri

Loading... Edhe në ditën e sotme ajo ka publikuar një imazh duke treguar u treguar e sinqertë. Ajo po thotë se është duke kryer një operacion plastik me rastin e xhirimit të videos së re muzikore. 🃏 A post shared ...

Read More »

Real Madridi me super-transferim nga Roma

Loading... Real Madridi është në kërkim të një portieri të ri. Sipas “Mundo Deportivo”, madrilienët e kanë shënjestruar objektivin për portën e skuadrës, përcjellë “Lajmi.net”. Reali po e monitoron situatën e portierit të Romës, Alisson Becker. Ky i fundit po ...

Read More »

4 shenjat paralajmëruese që ju dërgon trupi kur është i mbushur me toksina dhe parazitë

Loading... Sipas të dhënave të The Hearty Soul një njeri me zhvillimin fiziologjik normal është i ekspozuar ndaj 2.5 miliardë kilogramë kimikate toksike. Me kalimin e kohës, toksinat që gjenden në trupin tonë shumohen dhe fillojnë ta sulmojnë atë, ky ...

Read More »

Zgjidhni zanën tuaj të preferuar për të zbuluar një mesazh pozitiv, i cili do t’ju frymëzojë për të përmirësuar jetën tuaj!

Loading... Ka klasifikime dhe karakteristika të ndryshme të zanave, kështu që një që do të zgjedhni do t’ju dërgojë një mesazh për të frymëzuar ju për të përmirësuar jetën tuaj dhe për të arritur në qiell. Merrni frymë thellë dhe ...

Read More »

Barcelona – Valencia, notat e futbollistëve

Loading... Barcelona e ka fituar ndeshjen e parë ndaj Valencias në Kupën e Mbretit. Katalunasit e kanë fituar 1:0 sfidën në “Camp Nou”, përcjellë “Lajmi.net”. Golin vendimtar e realizoi Luis Suarez. Ai shënoi me kokë në minutën e 67. Më ...

Read More »

George Bush jep lajm të madh për Kosovën ‘dridhë’ Serbinë

Loading... Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se është duke u bërë punë e madhe në organizimin e festës së dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës, në të gjitha dimensionet. Në Zona e Debatit në Klan Kosova ai ka shpjeguar se një ...

Read More »

Superbowl, e pabesueshme sa milionë dollarë kushton një reklamë

Loading... Do të jenë këto dy skuadra që do diskutojnë titullin, protagoniste të një ndeshjeje që kalon kufijtë amerikanë pasi përbën në vetvete një spektakël që nuk duhet humbur. New England Patriots kanë luajtur plot 9 herë një ndeshje të ...

Read More »

Barcelona-Valencia, Suarez zhbllokon shifrat

Loading... Barcelona ka zhbllokuar shifrat ndaj Valencias. Katalunasit kaluan në epërsi me golin e Luis Suarez. Uruguaiani realizoi në minutën e 67. /Lajmi.net/ KohaNews: Lajmi

Read More »

Noizy dhe Blerimi në garë me njëri-tjetrin! Do të zgjasë deri në muajin maj

Loading... Për gjatë 4 muajsh Noizy dhe Blerimi do të ushtrojnë më shumë se kurrë më parë në palestër, shkruan lajmi.net E më pas dyshja kanë vendosur që të dalin përballë ndjekësve të cilët do t’i vlerësojnë se kush ka ...

Read More »
Loading...