Daily Archives: 03/02/2018

Oriola tejet seksi pranë Noizyt, ja çka thotë reperi

Loading... Modelja Oriola Marashi me linjat e saj trupore ka arritur ta merr edhe vëmendjen e reperit Noizy, shkruan lajmi.net Ai në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me bukuroshen shqiptare, e cila dukej tejet seksi me një fustan të ...

Read More »

Emri i ri i Maqedonisë, edhe në dokumentet personale

Loading... Marrëveshja për një emër eventual për përdorim ndërkombëtar me siguri do të thotë që ai të përdoret edh në pasaportat dhe dokumentet e tjera të ngjashme. Këtë e deklaroi ndërmjetësuesi në kontestin për emrin midis Maqedonisë dhe Greqisë, Metju ...

Read More »

8 ndeshje pa fitore, Inter për turp: Tifozët kundër lojtarëve dhe trajnerit

Loading... Interi ka vazhduar me rezultate katastrofale në Serie A. Ndeshja ndaj Crotones ishte e teta me radhë pa fitore për ekipin zikaltër, përcjellë “Lajmi.net”. Në këtë ecuri të “zezë”, Interi ka marrë 6 barazime dhe ka pësuar 2 disfata. ...

Read More »

‘Askush të mos mendojë se do mbesë me kaq!’ Rrëqeth nëna e Florenc Beqirajt

Loading... Kur kanë kaluar më shumë se një muaj nga vdekja e Florenc Beqirajt në Francë, ngjarja vazhdon të mbetet ende mister. 23-vjeçari ndërroi jetë në një spital në Marsejë dhe ngjarja e rëndë shkaktoi reagime për shkak se ka ...

Read More »

Notat e futbollistëve: Levante – Real Madrid

Loading... Real Madridi dështon përsëri. “Los Blancos” barazuan me Levanten në udhëtim, 2:2. Mysafirët kaluan në epërsi me Sergio Ramos, mirëpo vendësit barazuan me Boateng, përcjellë “Lajmi.net”. Isco ktheu epërsinë e Realit, por Levante barazoi në minutat e fundit me ...

Read More »

Pa u krijuar kushte politike në Maqedoni, nuk do dimë se sa jemi(VIDEO)

Loading... 2018 është viti i 16-të që e gjen Maqedoninë me popullsi të paregjistruar, ndërsa kjo çështje as që po diskutohet nga qeveria e re. Ish-nënkryetari i komisionit të vitit 2011 për regjistrimin e popullsisë, Abdylmenaf Bexheti, vlerëson se përbërja ...

Read More »

“Babai im u krenua me mua që ia kam lyer të pasmet Kim K”

Loading... Aktualisht ai është grimier i familjes Kardashian. Mario është vlerësuar me çmime të shumta të karrierës në evente të ndryshme, i pyetur nga Mamaqi  se çfarë e kishte bërë më shumë krenar babanë e tij, Mario ktheu një përgjigje ...

Read More »

Sami Lushtaku tregon se sa i fuqishëm është në Drenicë

Loading... Pasi largoi disa figurat kryesore të PDK-së në degën e Skenderajt, Sami Lushtaku e ka filluar një fushatë joformale për rifuqizimin e tij në krye të PDK-së në Drenicë. Pasi mbrëmë takoi banorët e fshatit Polac në një odë ...

Read More »

Dobrosht, lumi Ponika del nga shtrati (FOTO)

Loading... Pas rreshjeve te shiut edhe lumi Ponika në fshatin Dobrosht ka dale nga shtrati./tetova1 KohaNews: FD

Read More »

Nesër një asteroid do të fluturojë pranë Tokës

Loading... Të dielën, një asteroid do të fluturojë afër tokës, relativisht afër. Trupi qiellor i quajtur “2002 AJ129” thuhet të fluturojë përtej Tokës në orën 22.30, rreth 4.2 milion kilometra larg, sipas agjencisë amerikane të hapësirës NASA. Kjo është rreth ...

Read More »
Loading...