Daily Archives: 13/03/2018

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Ka publikuar një video në Instagram! Reperi Skivi në këtë video ka ndarë me ndjekësit lajmin se e ka verifikuar llogarinë e tij në këtë rrjet social, shkruan lajmi.net Ai ka falënderuar e përshëndetur gjithë ata që e ndihmuan në ...

Read More »

Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Antonio. Antonio sapo ka publikuar ...

Read More »

Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Ai jeton në mes të Kosovës, Gjermanisë dhe Malit të Zi për arsye pune dhe angazhimeve, por edhe familjes, ndërsa vazhdon të jetë një prej djemve më të pashëm shqiptar. Po flasim për modelin Mërgimtar Halili, i cli vazhdon falë ...

Read More »