Daily Archives: 14/03/2018

Adalena shfaqet më në formë se kurrë!

Pas lançimit të klipit të saj “Gënjeshtar” që për të qenë të sinqertë pati impaktin e duhur në publik ajo u prezantua në “Kënga magjike 2017” në kategorinë e këngëtarëve të rinj me një baladë të kompozitorit Irekenc Hyka, ajo ...

Read More »

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Por kësaj here, Shpëtim Haj është përballur me një sfidë shumë interesante, shkruan lajmi.net Ka qenë Visar Kalludra, moderatori kosovar i cili në Instagram ka hedhur një video ku shihet si në sfidën e radhës do jetë si shitës në ...

Read More »

Çarshia e Shkupit dhe esnafët me kushte më të mira, premton ministri Allagjozovski

Esnafët e Shkupit kanë realizuar sot një një takim të frytshëm dhe miqësor me ministrin e kulturës Robert Allagjozovski. Në takim kanë marrë pjesë përfaqësuesit e esnafit, Bejto Murina, Muhamet Lamallari dhe Mujdin Brava. “Biseduam për planet dhe projektet e ...

Read More »