Home » Fillim » Aksident i rëndë trafiku në Tetovë !

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë !

Loading...

Në një aksident i rëndë trafiku në Tetovë humb jetën një 26 vjeçar.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur disa çaste më parë në Tetovë, ndërsa si pasoj, ka humbur jetën 26-vjeçari nga lagjja Cetisnkë e Tetovës.

Sipas informacioneve E.A ka humbur kontrollin mbi motoçikletën e tij dhe ka goditur mbrojtësen metalike në afërsi të Monopolit.

Policia ka dalë në vendngjarje për të hetuar rastin.

I riu është djali i vetëm i familjes dhe prind i një vajzë një vjeçare.

About admin

x

Check Also

 I PENDUARI: RUSIA DONTE TË VRISJA KRYEMINISTRIN E MALIT TË ZI

Loading...  Ndikimi i Rusisë në Ballkan është ...

Strugë, borxhlinjtë ç’kyqen nga sistemi i ujësjellësit (VIDEO)

Loading... Proakva prej sot filloi me ç’kyçjen ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com