Author Archives: Kohanews

MPPS: Dorëheqje e drejtorit të “25 Maj” për arsye morale

Loading... Drejtori i IP Enti për Përkujdesje të Fëmijëve me Probleme Edukativo-Sociale “25Maj” Stevço Sokolovski dha dorëheqje për arsye morale, në lidhje me rastin e eksploatimit seksual të minorenes së mbrojtur në Institucion, informojnë nga Ministria e Punës dhe Politikës ...

Read More »

Dafina ‘çmend’ rrjetin me këtë imazh nga palestra [Foto]

Loading... Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër artistet më të pëlqyera të estradës. Në rrjete sociale ajo i mban vazhdimisht të informuar ndjekësit me të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net. Ditë më parë, ajo kishte thënë se ndoshta do ta bëj ...

Read More »

Red Bull prezanton veturën e Botërorit 2018

Loading... Përmes rrjeteve sociale, është prezantuar sot makina Red Bull Racing, e cila do të garojë në Botërorin 2018 të Formula 1. Makina e re që do të pilotohet nga Max Verstappen dhe Daniel Ricciardo, quhet RB14 dhe është projektuar ...

Read More »

Lajmi i rrejshëm për vdekjen e Sylvester Stallone pushton rrjetet sociale

Loading... Fytyrat publike janë shumë herë të atakaur nga thashethemet të cilat përhapen me “shpejtësinë e dritës”. Një lajm i rrejshëm për pak minuta ka pushtuar botën mbarë për pak minuta, shkruan lajmi. Bëhet fjalë për thashethemet për vdekjen e ...

Read More »

Sela: Kërcënonin se do të më vrasin

Loading... Duke dëshmuar në seancën gjyqësore për dhunën në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar, deputeti dhe lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, tha se në sallën për shtyp u godit me monitor ...

Read More »

S’e harron traditën! Granit Xhaka me gruan festoi me këngë e valle shqipe

Loading... Të shtunën u shënua 10 vjetori i pavarësisë së Kosovës me aktivitete të ndryshme në të gjitha trojet ku ka shqiptarë. Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka festuar bashkë me gruan, Leonita Lekaj në Londër. Në rrjete sociale ...

Read More »

Foto e rrallë: Kur Thaçi dhe Lushtaku luanin për KF Drenicen [Foto]

Loading... Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetari i Skenderajit, Sami Lushtaku dikur kanë qenë sportist. Siç e dëshmon edhe kjo fotografi e siguruar nga Magazina.al, Thaçi e Lushtaku dikur kanë luajtur për klubin e futbollit “Drenica” Në këtë fotografi ...

Read More »

Big Mama shkëlqen në të kuqe, ja sa është dobësuar…[Foto]

Loading... Tashmë linjat e saja janë më të komentuarat, shkruan Kosovarja. Ndër të gjitha moderatoret, Bigu është treguar gjithmonë më origjinalja dhe pa komplekse, gjë që hyri në zemrat e shumë ndjekësve që e përcjellin në çdo hap. Në rrjetet ...

Read More »

A është kjo femra më e bukur shqiptare edhe pa grim?

Loading... Xhesika Berberi padyshim është njëra prej top femrave shqiptare. Ajo vazhdon të mbajë aktiv fansat e saj me publikimin e imazheve të ndryshme, duke mos munguar edhe ato sensuale. Por, ajo çka e karakterizon modelen shqiptare janë tiparet e ...

Read More »

Djali ‘pushtohet nga djalli’ në avion, ulërin për 8 orë (VIDEO)

Loading... Një pasagjer i nervozuar ka postuar një video duke treguar sipas tij “fluturimin e tmerrshëm” të tij me avion, ku një fëmijë qanë dhe bërtet gjatë të gjithë udhëtimit. Fëmija jashtë kontrollit mund të shihet duke u ngjitur në ...

Read More »
Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com