Home » Kronika e Zezë » ‘Balena blu’, një fëmijë shqiptar tenton të hidhet nga kati i 7-të. Ja ku po ndodh

‘Balena blu’, një fëmijë shqiptar tenton të hidhet nga kati i 7-të. Ja ku po ndodh

Loading...

Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur pak minuta më parë.

Një fëmijë që luante lojën ‘Balena blu’, dyshohet se ka tentuar që ti japë fund jetës, si pasojë e kësaj loje të rrezikshme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Pavarësia’ në Kamëz. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe 2 zjarrëfikëse.

Kanë qenë familjarët e 12-vjeçarit që kanë kërkuar ndihmën e policisë, kur kanë parë djalin e tyre që ishte ngjitur në katin e 7 të pallatit.

About admin

x

Check Also

Huliganë maqedonas demoluan dy autobusë dhe rrahën këdo që shihnin në Bit Pazar, arrestohet një huliganë (VIDEO)

Loading... Ministria e Brendshme doli me deklaratë ...

Arrestime në Vlorë, kapen 10 tonë drogë

Loading... Rreth orës 03.00 të mëngjesit të ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com