Home » Argëtim » Big Brother: Zyrtarizohen finalistët, Dona dhe Musa eliminohen nga publiku

Big Brother: Zyrtarizohen finalistët, Dona dhe Musa eliminohen nga publiku

Loading...

Ky edicion i Big Brother ka mësuar finalistët e tij. Ata janë Katerinë-Lupçe, Fotini-Danjel dhe Fiorentina-Olsi.

Ndërkohë, pas eliminimit të Ambrës u hap një tjetër televotim ku publiku pati mundësi të vendoste se kush nga 3 çifte, përveç Katerinës dhe Lupçes, nuk duhet të shkonte në finale.

Dona dhe Musa u votuan për t’u larguar nga Big Brother, ndërsa zyrtarisht në finale ju bashkuan Katerinës dhe Lupçes edhe Fotini-Danjel dhe Fiorentina-Olsi.

Ndërkohë, menjëherë u hap edhe televotimi final për çiftin fitues të këtij edicioni të 9 të Big Brother.

x

Check Also

Xhesika Berberi mjaft atraktive (Foto)

Loading... Xhesika Berberi po tregon pse është ...

Rita Ora shkëlqen me një veshje rosë dhe me ngjyrë të re të flokëve në 2017 Teen Choice Awards (FOTO)

Loading... Në një natë të dedikuar për ...