Home » Kuriozitete » Bikinit që ju bëjnë të dukeni si një modele (FOTO)

Bikinit që ju bëjnë të dukeni si një modele (FOTO)

Loading...

Për të gjitha vajzat që nuk mundën dot të krijonin format perfekte për stinën e plazhit, mos u shqetësoni. Stilistët kanë menduar edhe për ne që nuk i kemi përmasat 90-60-9.

Për të dalë krenare në plazh, dhe për t’u ndjerë si në pasarela, edhe pse ndoshta me disa kg më tepër, ekzistojnë kostumet e banjës që do të na bëjnë të ndihemi të tilla.

Ndaj blini një palë rrobe banje si këto në galeri dhe lini mënjanë komplekset, sepse defektet tuaja do të zhduken si me madhi, shkruan Living.

Shfletoni galerinë dhe zgjidhni kostumin tuaj të preferuar.

About admin

x

Check Also

Gazeta zviceriane publikon listën me 10 shqiptarët më të famshëm në botë

Loading... Gazeta zviceriane “Blick” ka renditur në ...

Fermeri gjenë 600 milion dollarë duke punuar arën, nuk do besoni se çfarë bëri me to… (FOTO+VIDEO)

Loading... Ky fermer as nuk ëndërronte të ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...