Home » ShowBiz » Blerona e “21”-shit digjet në Turqi (Foto)

Blerona e “21”-shit digjet në Turqi (Foto)

Loading...

Blerona e “RTV 21” po realizon sezonin veror në Turqi, njëjtë si Labi dikur. Pra, tradita po vazhdon, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Blerona i ka marrë disa këngëtar me vete dhe po e realizon “1 kafe prej shpisë” në rivierën turke.

Prezantuesja ka realizuar vetë të gjitha intervistat ndërkaq nga qëndrimi në Turqi, ka bërë më shumë foto me Yllka Kuqin, me të cilën duket se shoqërohet më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Blerona siç shihet nga fotot, nuk është se është ruajtur shumë nga dielli i fortë dhe si pasojë është skuqur e djegur pak.

Epo, këto i dielli, deti e plazhi…

Plakat do të kishin thënë: Të lyhet me kos./Kosovarja/

x

Check Also

Nëna më e bukur shqiptare, shfaq linjat seksi në bikini (Foto)

Loading... Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ...

Xheta i këndon gurbetit, vjen fuqishëm me klip dhe album të ri (Video)

Loading... Këngëtari i njohur i muzikës live ...