Home » ShowBiz » Blerona e “21”-shit digjet në Turqi (Foto)

Blerona e “21”-shit digjet në Turqi (Foto)

Loading...

Blerona e “RTV 21” po realizon sezonin veror në Turqi, njëjtë si Labi dikur. Pra, tradita po vazhdon, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Blerona i ka marrë disa këngëtar me vete dhe po e realizon “1 kafe prej shpisë” në rivierën turke.

Prezantuesja ka realizuar vetë të gjitha intervistat ndërkaq nga qëndrimi në Turqi, ka bërë më shumë foto me Yllka Kuqin, me të cilën duket se shoqërohet më shumë, shkruan “Kosovarja”.

Blerona siç shihet nga fotot, nuk është se është ruajtur shumë nga dielli i fortë dhe si pasojë është skuqur e djegur pak.

Epo, këto i dielli, deti e plazhi…

Plakat do të kishin thënë: Të lyhet me kos./Kosovarja/

About Kohanews

x

Check Also

Lajm ekslkluziv: Fejohen sot Seldi dhe Mimoza

Loading... Së fundmi dyshja Mimoza Shkodra dhe ...

Cila ishte oferta më e ‘çmendur’ që i’u bë Kallashit për martesë! (FOTO)

Loading... Të jetë vallë sensacion i vitit ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...