959759080793382_970761906359766

Bombarduesi shqiptarë nxjer fizikun edhe në Brazil

Loading...

Një nga meshkujt më tërheqës dhe më të suksesshëm si në futboll dhe biznes, Fatmir Hysenbelliu këto ditë të ftohta të fundit të dimrit po i kalon në plazhet ekzotike të Brazilit duke shëtitur kështu qytete të ndryshme atje e duke treguar njëkohësisht fizikun e tij shumë në formë. Krahas plazheve, Oni frekuenton edhe jetën e natës e duke mos lënë anësh edhe lëvizjen nëpër vende të ndryshme për të njohur sa më shumë kulturën braziliane.

28577070_1994228673939235_8076778332812005208_n.jpg

Leave a Reply

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...