Home » Argëtim

Argëtim

Argëtim

Adriana Lima zhvishet në natyrë (Foto)

Loading... Pasi kaloi disa ditë pushimi në Turqi me të dashurin e saj, shkrimtarin turk, Metin Hara, ajo është rikthyer në Shtetet e Bashkuara, për një seri fotografish joshëse. Bukuroshja braziliane është zhveshur në natyrë në Kolorado, për të realizuar ...

Read More »

Fjolla Morina e xhiron veten (Video)

Loading... Në një video të publikuar në Instagram, Fjolla Morina vjen me një veshje tejet atraktive. Këngëtarja e ka xhiruar trupin e saj dhe videon e ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Fjolla njihet për shfaqjet e saja ...

Read More »

Flaka befason me pamjen (Foto)

Loading... Flaka vë në pah linjat trupore Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, në të cilat vjen shumë më ndryshe.  E veshur në të zeza, më provokuese dhe me flokë të bardha, Flaka ...

Read More »

Xhesika Berberi mjaft atraktive (Foto)

Loading... Xhesika Berberi po tregon pse është një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja është shfaqur në bikini të zeza nga Mykonos, ku po kalon pushimet. Bjondja konsiderohet si një nga femrat më të bukrua shqiptare, kurse nuk mbetet prapa ...

Read More »

Luana tifoze e Barcelonës ?

Loading... Luana duket se është një fanse e futbollit. Ajo mbrëmë ndoqi ndeshjen e zhvilluar mes Real Madrid dhe FC Barcelona, shkruan Indeksonline. Përmes një fotoje, Luana ka treguar për ekipin e preferuar të sajin. Ajo duket se është fanse ...

Read More »