Home » Magazina

Magazina

Edhe Gresa Pallaska ekspozon linajt në bikini (Foto)

Loading... Aktorja e njohur, Gresa Pallaska nuk është se pëlqen të ekspozohet aq shumë në rrjetet sociale. Megjithatë, ajo pak më parë ka hedhur një fotografi seksi. Pallaska shquhet për bukurinë e saj natyrale, por që edhe linjat e saj ...

Read More »

Enca: Kur të martohem unë ?

Loading... Dasmat e shumta e glamuroze, siç duket po e pengojnë pak këngëtaren e famshme shqiptare. Enca Haxhia, është bezdisur nga buja që bëri dasma e Xhensila Myrtezajt me aktorin Bes Kallaku. Ata shpërthyen ngado në rrjetet sociale dhe festa ...

Read More »

Kida për Bajram me bikini në pishinë (Foto)

Loading... Kida në këtë ditë Bajrami ka provokuar në Instagram. Ajo ka hedh një video ku shihet teksa futet në pishinë, përcjell Infokusi. ‘Opa’ ishte mbishkrimi në foton e publikuar. Ja se seksi duket Orhidea.

Read More »

Meda i ul në një tavolinë VV-në dhe PAN-in (Foto)

Loading... Në festën madhështore që bashkoj shumë miq dhe kolegë mes vete, ishte kjo e këngëtarit Meda. Mbrëmë ai kishte mbledhur shumë të ftuar për të festuar me të gjithë së bashku synetin e djemve. E në mesin e tyre ...

Read More »

Kida poston foto me bikini (FOTO)

Loading... Pushimet nuk kanë mbaruar, aq më pak për artistët tanë të cilët kanë pasur një axhendë të ngjeshur gjatë verës. Ka qenë Kida e cila ka postuar një foto e veshur me bikini. Kështu ajo ka reklamuar linjat seksi ...

Read More »

Mbesa e Bujar Nishanit pozon nudo (FOTO)

Loading... Mbesa e ish-Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, është vendosur shpesh në qendër të vëmendjes për pozat e saj topless të publikuara në revista të njohura apo në rrjete sociale. Beniada Nishani Jakic, e rritur në Itali që prej vogëlisë, ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...