Costa paralajmëron rivalët e Ligës së Kampionëve

Loading...

Douglas Costa beson që Juventusi mund ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Gjithsesi, ai pret sfidë të vështirë ndaj Tottenhamit, përcjellë Lajmi.net.

“Jemi në Champions League dhe duam ta fitojmë. Do të ishte një ëndërr e bërë realitet, një ëndërr që e kam pasur që në fillimet e karrierës sime“, deklaroi Costa.

“Tottenham ka shumë kualitet, do të jetë një sfidë e bukur. Ata po luajnë shumë mirë në Premier League dhe në Champions League“. /Lajmi.net/

KohaNews: Lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Pirlo cakton datën e ndeshjes lamtumirëse nga futbolli

Loading... Kjo është deklarata e Andrea Pirlos ...

Balotelli, pjesë e historisë së Nices

Loading... Mario Balotelli nuk ka hyrë vetëm ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com