Home » Life/Bizare » Dashuria e nënës nuk njeh kufij! (FOTO)

Dashuria e nënës nuk njeh kufij! (FOTO)

Loading...

Kjo ketër zbriti nga një pemë e madhe për të shpëtuar fëmijën e saj nga nofulla e një qeni të madh të zi, transmeton Klan Kosova.

Duke përdorur kthetrat e saj të fuqishme dhe dhëmbë të mprehtë, ajo grisi kundërshtarin e saj në mënyrë që foshnja e saj do të mund të shpëtone nga vdekja e sigurt.

Kjo histori është e mahnitshme…Edhe  një herë, kjo vetëm dëshmon se dashuria e nënës nuk njeh kufij!

….

 

About admin

x

Check Also

Drama e Jonidës: Vjehërrit e çuan në vetëvrasje, i ati u alkoolizua

Loading... Jonida u fejua me mblesëri me ...

Serbët mahniten nga mbesa e Bekim Fehmiut (Foto)

Loading... Aktori i famshëm Bekim Fehmiu e ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...