Home » Lajme » Vendi » Dita e parë e Fitër Bajramit, 26 qershori, ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë

Dita e parë e Fitër Bajramit, 26 qershori, ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë

Loading...

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale, kumtoi se konform Ligjit për festa, dita e parë e Fitër Bajramit, gjegjësisht 26 qershori i vitit 2017 (e hënë), është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale të gjithë qytetarëve të fesë islame ua uron Fitër Baramin.

Leave a Reply

x

Check Also

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, z. Talat Xhaferi sot realizoi takim me ambasadorin e Republikës së Polonisë në Republikën e Maqedonisë, z. Jecek Multanovsk

Loading... Ai ia uroi zgjedhjen kryetarit të ...

Ja kush do të jetë “koka” e policisë në në Tetovë (FOTO)

Loading... Pas formimit të qeverisë së re ...