Elvana ka marrë vëmendjen me albumin e fundit, por askush se ka vërejtur këtë detaj

Loading...

Dokumentari, gjashtë këngët e saj pjesë e albumit ‘3’ ishin arsyeja që ajo e dëshmoj edhe njëherë që është një super artiste, shkruan lajmi.net

Në videot muzikore është diskutuar edhe pamja e saj, se si pa provokuar është dukur me shumë stil.

Por askush nuk e ka vënë re detajin se rrobat e këngëtares së njohur kanë qenë rroba kat të meshkujve por broshi i vendosur në njërin krah, bukuria dhe thjeshtësia e saj e ka shpërqëndruar këtë vëmendje../Lajmi.net/

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com