Festa e Shën Valentinit zgjat 3 ditë! 13, 14 dhe 15 shkurti, kuptimi i çdo date

Loading...

Data 13 është dita e dashnorëve. Pra, ju pëlqen ose jo, ata që e kanë tradhëtinë stil jetese, festojnë pikërisht në këtë ditë. Gra, nëse keni dyshime për partnerët tuaj, mos u përpiqni t’I zbuloni në datën 14 sepse atë ditë do t’ju kushtohen vetëm ju, me të tjerat do të kenë mbaruar punë! Është zbuluar se 7 në 10 meshkujt festojnë 13 shkurtin me dashnoret e tyre!

Data 14, është dita zyrtare e të dashuruarve, që do të thotë se mund të festohet edhe nga ata që s’janë aspak të dashuruar, por e kanë për ‘detyrë’ të sillen sit ë tillë.

Në fund, 15 shkurti është dita e San Faustinit, siç njihet ndryshe, dita e beqarëve. Këta të fundit janë të lirë të festojnë përgjatë gjithë muajit, si dhe me kë të duan!

KohaNews: Lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Horoskopi ditor, 16 shkurt 2018

Loading... Dashi Falë yjeve në favorin tuaj ...

Pas 18 vitesh jetese në pyll, ja çfarë ndodh me këtë grua

Loading... Për 13 vitet e fundit, Emma, ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com