959759080793382_970761906359766

Genti, reperi shqiptar nga Gjermania publikon këngën ‘Money Money’

Loading...

Por reperi Gent Adyli i cili jeton në Gjermani, është fokusuar që karrierën ta zhvillojë në këtë vend, shkruan lajmi.net

Ai sot ka lansuar këngën e re, të titulluar ‘Money Money’.

Kënga është në gjuhën gjermane dhe është finalizuar me një klip që duket mjaft profesional ku ai paraqet jetën luksoze që bën!

Leave a Reply

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...