Gjyste Vulaj shijon pamjen e mahnitshme në Santorini

Loading...

Aktualisht ajo gjendet në Santorini të Greqisë dhe momente nga atje po ndanë edhe me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net

Se është duke i shijuar maksimalisht pamjet e bukura atje e ka thënë vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie së fundmi.

”Me tu knaq shpirti” shkruan përkrah imazhit të Gjyste Vulajt në Instagram./Lajmi.net/

Me tu knaq shpirti ! #vulcanosantorini #suunset🌅 #santorini

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on Feb 13, 2018 at 7:14am PST

Santorini❤️

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on Feb 12, 2018 at 3:22am PST

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com