Home » Intervista » Interviste ekskluzive me producentin Italian Espostio Giuseppe

Interviste ekskluzive me producentin Italian Espostio Giuseppe

Loading...

I cili gjendet ne Tirane mysafir nderi I castin te filmi I metrazhit te gjate drame,,Parajsa e zeze,, te Regjisorit Sokol Martin Pepkolaj.

Pytje: Jeni per here te pare ne Shqiperi ,cila eshte arsyeyeja e ardhjes dhe sip o ju duket Shqiperia?
Pergjigje;Njihemi me sokolin nga Italia,ne filmin tim te fundit,, Ignoti Gu Autori del delito,,mori pjes.I cili film eshte transmetuar ne TV prestigjioz RAI UNO Italian.
Me duket si me ken ne shtepine time.vend mikprites.
Pytje:Jeni ketu per projektin e filmit,,Parajsa e zeze,, te regjisorit Sokol Martin Pepkolaj.ne Qfar roli mendoni ti ndihmoni ketij projekti?
Prgjigje:Un jam si mysafir te z.Pepkolaj nga qe njihemi nga Italia dhe kemi bashkepunuar edhe ne Itali ne projekte tjera filmi.Mysafir nderi.
Pyetje:Kur e degjuat idene e filmit ,,Parajsa e zeze,, si mendoni te kontriboni producent?
Pergjigje; Me pelqeu shume edhe ne rast se ka nevoj per producent jam I gatshem te bashkepunoj.
Ju faleminderit shume.
Rrofte Shqiperia

About Kohanews

x

Check Also

Nikolla bën hor VIP’at shqiptare, tregon se si shiten te sheikat arabë

Loading... I njohur për deklaratat e tij ...

Presidenti Thaçi: Partneriteti i Kosovës me SHBA-në, strategjik dhe i përjetshëm

Loading... SHBA- Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ndodhet ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...