Home » Argëtim » Ja çfarë ndodh në “Love Island” (Foto +16)

Ja çfarë ndodh në “Love Island” (Foto +16)

Loading...

“Love Island” është një “reality show” ndër më të ndjekurit në Britaninë e Madhe, ku sfidat janë nga më të larmishme.

E fundit ishte njëra ku vajzat duhet të konkurronin për të fituar në fund, jo çmimin e madh, por një takim me një djalë të sapobashkuar në kompeticion. E mes këtyre sfidave ishte edhe “twerk” në grup, i vajzave që nga një pjesë e mirë e fansave të spektaklit është kritikuar dhe akuzuar se “objektizoi” femrat.

x

Check Also

Xhesika Berberi mjaft atraktive (Foto)

Loading... Xhesika Berberi po tregon pse është ...

Rita Ora shkëlqen me një veshje rosë dhe me ngjyrë të re të flokëve në 2017 Teen Choice Awards (FOTO)

Loading... Në një natë të dedikuar për ...