Home » Argëtim » Katerina-Lupçe, çifti i parë finalist

Katerina-Lupçe, çifti i parë finalist

Loading...

Pas hapjes së televotimit gjatë spektaklit, publiku vendosi që Katerina dhe Lupçe të jetë çift i i parë finalist i këtij edicioni të Big Brother.

Me lojën e tyre në këtë Big Brother, ata duket se kanë bindur publikun që t’i votonin për t’i parë deri në ditën e fundit të këtij edicioni.

Tashmë mbetet për t’u ndjekur deri në fund spektakli për të mësuar të gjithë finalistët.

About admin

x

Check Also

Qesharake, shikoni sa vuan një polic për të kthyer makinën e tij (VIDEO)

Loading... Punonjësit e policisë mund të jenë ...

Sa herë ju ka rrahur burri? Ja si përgjigjen gratë shqiptare (VIDEO)

Loading... Në ditën ndërkombëtare kundër dhunës ndaj ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com