959759080793382_970761906359766

Këngëtari Aziz Murati uron me hitin e tij më të ri Kosovën

Loading...

Quhet “Në krahë të shqipes” quhet kështu projekti më i ri i ardhur gjatë ditës së 10 Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga artisti i njohur Aziz Murati. Një këngë vërtetë e bukur e patriotike përshtatur edhe për këtë festë që ka nisur të dëgjohet dhe të pritet mjaft mirë. Këngëtari Aziz Murati ka gati për pak orë një tjetër këngë e cila këtë herë do të jetë baladë edhe me një videoklip të bukur, ndërsa vazhdon të jetë një prej artistëve shumë të angazhuar dhe të kërkuar falë repertorit të tij.

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...