959759080793382_970761906359766

KMC me surprizën e radhës, zbulon bashkëpunimin e ri…!

Loading...

Reperi KMC ka vendosur që viti 2018 të jetë viti i tij dhe pas projekteve të shumta që ka sjellë në treg, ai këtë herë ka zbuluar një suprizë mjaft të këndshme, një bashkëpunim me një nga yjet e muzikës shqiptare, këngëtaren e mirënjohur Blerina Matraku. Kënga po punohet në studio nga Gramoz Kozeli dhe klipi do të vijë shumë shpejt. Nuk kanë zbuluar më shumë as reperi dhe as këngëtarja prandaj do jetë diçka që do iluminohet në momentin e duhur!

Leave a Reply

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...