959759080793382_970761906359766

Lajmi i rrejshëm për vdekjen e Sylvester Stallone pushton rrjetet sociale

Loading...

Fytyrat publike janë shumë herë të atakaur nga thashethemet të cilat përhapen me “shpejtësinë e dritës”.
Një lajm i rrejshëm për pak minuta ka pushtuar botën mbarë për pak minuta, shkruan lajmi. Bëhet fjalë për thashethemet për vdekjen e aktorit të njohur Sylvester Stallone, gënjeshtër e cila po përsëritet pas 1 viti e gjysmë. Në Twitter dhe rrjetet e tjera sociale janë shkruar qindra e mijëra telegrame ngushëllimi për “vdekjen” e 71 vjeçarit.
Thashethemi i përhapur për vdekjen e aktorit të njohur Hollywood-ian me mesazhet në rrjete sociale thoshte se ai vdiq si pasojë e kancerit në prostatë. Megjithatë, Stallone është viktimë e gënjeshtrës ashtu sikurse edhe shumë emra të njohur.

KohaNews: FD

x

Check Also

Flaka Krelani bën gjest të turpshëm dhe e publikon! [Foto]

Loading... Flaka Krelani është këngëtarja e njohur ...

Janë vjedhur 10.000 euro nga një bankomat në Shkup

Loading... Një person i panjohur me maskë ...

Loading...