959759080793382_970761906359766

Maria, reperja që do të godet estradën shqiptare

Është me prejardhje nga Korça por jeton dhe vepron në Prishtinë ku është duke u bërë gati të godasë me videoprojektin e saj të parë në zhanrin HipHop. Quhet Maria dhe është vetëm 20 vjeçe. Në moshën 18 vjeçare ajo kishte marrë pjesë në konkursin e bukurisë Miss Pogradeci duke u shpërblyer me vendin e parë. Kënga dhe kënga e saj e parë është duke u punuar me muzikë nga Adal ëhite Austri ndërsa klipi nga një kompani kosovare.

x

Check Also

KMC me një tjetër bashkëpunim…ja me kë këtë herë!

Duket se po pushton tregun me muzikën ...

Erika “shpërthen” me skena të nxehta në klipin e ri

Ajo është e bukur, e gjatë, e ...