959759080793382_970761906359766

Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Loading...

Ai jeton në mes të Kosovës, Gjermanisë dhe Malit të Zi për arsye pune dhe angazhimeve, por edhe familjes, ndërsa vazhdon të jetë një prej djemve më të pashëm shqiptar. Po flasim për modelin Mërgimtar Halili, i cli vazhdon falë fizikut dhe pamjes së tij të ketë mjaft ftesa në botën e modelizmit kudo, por ka preferuar që këto kohë të jetë një fashion blogger duke pozuar mjaft bukur dhe me mjaft stil sidomos kur i referohemi veshjeve të njohura. Kohët e fundit djaloshi me origjinë nga Vushtria ka realizuar një set të bukur fotografik ku ne ju sjellim disa foto të tij, të cilat po pëlqehen e po komentohen mjaft.

Leave a Reply

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...