Home » Life/Bizare » MILEY CYRUS KA HEQUR DORË NGA MARIHUANA

MILEY CYRUS KA HEQUR DORË NGA MARIHUANA

Loading...

Më parë Miley ka qenë mjaft e njohur për stilin e saj të jetës rebele, të cilit ia ka dhënë lamtumirën jo shumë kohë më parë.

Ajo ka folur për arsyen që la marihuanën gjatë shfaqjes në The Tonight Show me Jimmy Fallon. 24-vjeçarja thotë se vendimi për të lënë marihuanën erdhi pasi vuante makthe të tmerrshme natën.

Tani ajo është fokusuar në publikimin e albumit të saj të gjashtë.

“Ky regjistrim në këtë moment është albumi më i rëndësishëm që kam bërë ndonjëherë. Kështu që dua të sigurohem që të jem super e qartë në mënyrën se si flas”, tha ajo.

Ish Hannah Montana, e cila sapo ka publikuar dy këngë, Malibu dhe Insipired nga albumi i ardhshëm, thotë se është me pasionuar se kurrë ndaj regjistrimeve, shkruan TCh.

“Duket sikur askush nuk ka vdekur nga kjo farë e keqe, por askush nuk ka pirë aq sa kam pirë unë”, i ka rrëfyer ajo Jimmy Fallon.

About admin

x

Check Also

“Skena lesbike seksi”, producenti i Hollywood i përgjigjet akuzave të aktores

Loading... Manjati i filmit Harvey Weinstein më ...

Video “Takohemi në gjyq”/U ther në gjumë me 24 thika, ja ç’tha për gruan burri në gjyq

Loading... Në 6 Dhjetor të vitit 2013 ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com