Home » ShowBiz » Njihuni me Laurën, këngëtaren e hitit ‘Thirrëm’ (Video)

Njihuni me Laurën, këngëtaren e hitit ‘Thirrëm’ (Video)

Loading...

E re dhe mjaft e talentuar, një vajzë e bukur dhe me plot klas, është kjo këngëtarja e re Laura Radi e cila sapo ka hedhur në qarkullim projektin e saj më të fundit të titulluar ”Thirrëm”. Këtë herë ajo ka bashkëpunuar me Sokol Kocin për tekst dhe muzikë, video nga ND Film Production nën regji të Endi Hoxha dhe make up nga Agon Braha. Klipi është publikuar nga ArkivaShqip ndërsa Laura nuk e ka ndërmend të ndalet…

About Kohanews4

x

Check Also

Lajm ekslkluziv: Fejohen sot Seldi dhe Mimoza

Loading... Së fundmi dyshja Mimoza Shkodra dhe ...

Cila ishte oferta më e ‘çmendur’ që i’u bë Kallashit për martesë! (FOTO)

Loading... Të jetë vallë sensacion i vitit ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Loading...