Home » ShowBiz » Njihuni me Laurën, këngëtaren e hitit ‘Thirrëm’ (Video)

Njihuni me Laurën, këngëtaren e hitit ‘Thirrëm’ (Video)

Loading...

E re dhe mjaft e talentuar, një vajzë e bukur dhe me plot klas, është kjo këngëtarja e re Laura Radi e cila sapo ka hedhur në qarkullim projektin e saj më të fundit të titulluar ”Thirrëm”. Këtë herë ajo ka bashkëpunuar me Sokol Kocin për tekst dhe muzikë, video nga ND Film Production nën regji të Endi Hoxha dhe make up nga Agon Braha. Klipi është publikuar nga ArkivaShqip ndërsa Laura nuk e ka ndërmend të ndalet…

x

Check Also

Nëna më e bukur shqiptare, shfaq linjat seksi në bikini (Foto)

Loading... Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ...

Xheta i këndon gurbetit, vjen fuqishëm me klip dhe album të ri (Video)

Loading... Këngëtari i njohur i muzikës live ...