Nuk mjaftohet me pak! Kim vjen sërish ‘e zjarrtë’ para pasqyrës

Loading...

Së fundmi erdhi me një pozë joshëse por si duket nuk është mjaftuar ma kaq, shkruan lajmi.net

Menjëherë pas publikimit të një imazhi ku shihet e veshur ngusht ajo ka publikuar menjëherë një foto të ‘zjarrtë’ para pasqyrës.

Me të brendshme të zeza dhe grim në fytyrë deri në detaje, Kim ka rrëmbyer sërish fuqishëm vëmendjen./Lajmi.net/

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Feb 13, 2018 at 6:06am PST

Fendi Fan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Feb 12, 2018 at 12:51pm PST

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com