Home » Fillim » Pamje tmerruese të rrahjes së Selës në Kuvend, tani a do të ndryshoj mendim gjykata (FOTO)

Pamje tmerruese të rrahjes së Selës në Kuvend, tani a do të ndryshoj mendim gjykata (FOTO)

Loading...

Janë publikuar pamje të reja të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela nga huliganë dhe terroristë maqedonas natën e tmerrshme të 27 prillit në Kuvend.

About Kohanews

x

Check Also

Për vitin e Skënderbeut, Haradinaj i dhuron pullë postare Talat Xhaferit

Loading... Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush ...

Zv.kryeministri Lika takon përfaqësues të Dhomës Amerikane Tregtare

Loading... Zëvendës kryetari i Qeverisë së Republikës ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com