Pas koncertit të Elvanës, Besa Kokëdhima futet në sherr me Ledina Çelon

Loading...

Por këngëtarja Ledina Çelo duket të mos ketë rënë dakord me këtë pjesë dhe ta shprehë publikisht mendimin e saj, madje edhe me ironi, duke thënë se koncerti ishte playback. Këtë e shprehu me anë të një postimi në Instastorie ku shkruante “Pse playback o yllo”.

Por edhe pse vetë Elvana nuk ka reaguar, ka qenë mikesha e saj Besa Kokëdhima që ka ironizuar duke ia kthyer Ledinës me të njëjtën monedhë, po në  Instastorie.

“Nëse koncerti nuk ishte live, nuk e di çfarë mund të quhet live ndryshe. Herën tjetër bëj disa gabime qëllimisht Elvana, sepse kur këndon shumë mirë atëherë diçka nuk shkon mirë. Nëse nuk vlerësojmë artistët e vërtetë dhe artin dhe punën e tyre të palodhur, atëherë ne jemi të vdekur si komb” – shkruan Besa me ironi.

Kujtojmë se albumi i këngëtares shqiptare ka arritur të jetë sumë i suksesshëm dhe ka prekur zemrat e shumë shqiptarëve./lapsi./Lajmi.net/

 

 

 

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com