PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Loading...

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

‘S’ta fal’ qw i takon zhnarit baladë ritmike, është finalizuar edhe me klip nga Max Production.

Edhe kjo këngë padyshim që do jetë një tjetër hit i këngëtares Berisha!/Lajmi.net/

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com