959759080793382_970761906359766

Premierë – “Tradhetia” nga Antoni (Video)

Loading...
Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Antonio. Antonio sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Tradhtia ” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.
Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Antonio  e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Antonio  është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.
Kënga e re nga këngëtari në fjal mban titullin “Tradhetia” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube (Arkiva Shqip) kanal ky me mbi 2 milion subscribers ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.

Leave a Reply

x

Check Also

Ja çka i bëri moderatori kosovar komedianit Shpëtim Haj

Loading... Por kësaj here, Shpëtim Haj është ...

Skivi verifikoi Instagramin por a ia përmendi emrin e Albert Krasniqit në video?

Loading... Ka publikuar një video në Instagram! ...

Loading...