Publikohet ‘Çohu kërceni’ nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka

Loading...

Kënga mban titullin ‘Çohu kërceni’ dhe vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Adi Grishaj shkruan lajmi.net

Për tekstin është kujdesur vetë Besi bashkë me Olsi Bytyqin, me muzikë është marrë Irkenc Hyka.

Besi njihet si një komedian i shkëlqyer por edhe me muzikë nuk është keq e këtë e dëshmojnë më së miri komentet pozitive që ka marrë pas publikimit të këtij projekti muzikor dhe jo vetëm pasi Besi ka rezultuar suksesshëm edhe me këngën dedikuar Xhensilës./Lajmi.net/

 

KohaNews: lajmi

Leave a Reply

x

Check Also

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Loading... I ri e mjaft joshës, eksperimentues ...

Faton Musa sjell një baladë shumë të ndjerë, pritet mjaft mirë

Loading... E ka menduar mirë dhe ja ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com