Home » Magazina » Ramushi dhe Shkurta Gashi e ‘kallin’ flakë atmosferën (Video)

Ramushi dhe Shkurta Gashi e ‘kallin’ flakë atmosferën (Video)

Loading...

Para disa jave u martua menagjeri i Babastarsave Dekorim Sahiti.

 

Dasma e tij bëri bujë mediale ngase mblodhi të gjithë VIP-at në një vend, shkruan NewBorn.

Artistët Shqiptarë ua sjellin videon e dasmës, ku mund të shihni Vipat tanë duke vallëzuar e defryer si asnjëherë më parë.

x

Check Also

A e keni ditur ndonjëherë që Aurela e ka fytyrën krejt njolla? (Foto)

Loading... Aurela Hoxha është shfaqur tejet artistike. ...

Plasido Domingo vjen në Shkup, do të pushojë në një fshat të Tetovës te miku i tij shqiptar

Loading... Tenori i njohur spanjol dhe botëror ...