959759080793382_970761906359766

Shala, kështu e kujton 17-vjetorin e daljes në skenë të UÇK-së

Politikani Granit Shala kan shkruar një  status në  rrjetin soacial Facebook, ku thotë  se para 17 viteve ka nis një  histori e re për shqiptaret në Iliridë.

Ai me këtë tregon se ka dalë në skenë Ushtria Çlirimtare Kombëtare (UÇK).

Postimi i Shales:

x

Check Also

I hodhi mbeturinat në rrugë, 100 euro gjobë vitiasit

Kushdo që hedh mbeturinat në rrugë dhe ...

Falje gjaku në një xhami në Gjilan! Nga emocionet, një personi i keqësohet gjendja (FOTO)

Në xhaminë e lagjes Arbëria të Gjilanit ...