Home » ShowBiz » Shyhrete Behluli fillon pushimet, kështu nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Shyhrete Behluli fillon pushimet, kështu nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Loading...

Edhe këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka nisur pushimet pas angazhimeve të shumta që ka pasur.

Këngëtarja do t’i bëj ca ditë pushim para se të nis me sezonin e dasmave, për të cilën ka thënë se është shumë e angazhuar dhe tashmë ka të rezervuar shumë data, transmeton Magazina.al

Në një fotografi që ka publikuar në rrjetet sociale, Shyhreti ka njoftuar se ka nisur pushimet duke mos treguar vendin se ku, por ajo që bie në sy është veshja e saj sportive me të cilën nuk shihet shpesh./Magazina.al/

About Kohanews

x

Check Also

Alil Kerkuti sjell super baladën “Jemi një”

Loading... Pas dy këngëve të bukura e ...

Këngëtarja simpatike Juvi, me forma fizike perfekte!

Loading... Ajo eshte e bukur, sensuale dhe ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com