959759080793382_970761906359766

Talenti i vogël Edion Xhemajli vjen me “Kush po vjen”

Loading...

Eshtë super talent dhe tashmë reperi më i vogël i estradës shqiptare dhe quhet Edion Xhemajli. Edioni i ka vetëm 7 vjet e gjysëm dhe sapo ka sjellë këngën e tij të parë me një videoklip të bukur me titull “Kush po vjen”, ku për muzikën është kujdesur Beni Baksi e për videon Maximus nga Blerdi Malushi. Edhe në video shihet artisti o vogël së bashku me miqtë e tij duke

Leave a Reply

x

Check Also

Cilat janë ushqimet ideale para dhe pas ushtrimeve?

Loading... Ai konsideron që shumica e ushtruesve ...

Si të përgatisim maskë hidratuese për lëkurë

Loading...   Përbërësit: 1 lugë shtalb djathi ...

Loading...