Home » Fillim » Vdes i riu që bëri aksident pak para Iftarit (FOTO/VIDEO)

Vdes i riu që bëri aksident pak para Iftarit (FOTO/VIDEO)

Loading...

Ka humbur jetën nga aksidenti i rëndë që ndodhi sot pasdite rreth orës 19, në bulevardin “Marshall Tito” në afërsi të mbikalimit hekurudhor në dalje të Tetovës.

Sipas zëdhënësit të policisë në Tetovë, Marjan Josifovski, tetovari 26 vjeçar me inicialet E.A nga shkaqe ende të panjohura ka humbur kontrollin e motorit, dhe goditi mbrojtësen metalike në afarësi të Monopolit, njofton TetovaSot. Nga goditja ai mori lëndime të rënda trupore dhe u dërgua menjëherë në Spitalin Klinik të Tetovës, por mjekët vetëm konstaktuan vdekjen e tij.

Pamje nga aksidenti i rëndë në Tetovë Lexo më shumë: http://www.tetovasot.com/2017/06/aksident-i-rende-tetove-foto/

Posted by Tetova Sot on Saturday, June 17, 2017

Policia ka siguruar vendin ku ka ndodhur aksidenti dhe së bashku me prokurorin publik kanë inspektuar shkaqet për të përcaktuar gjithçka që lidhet me aksidentin.

About admin

x

Check Also

 I PENDUARI: RUSIA DONTE TË VRISJA KRYEMINISTRIN E MALIT TË ZI

Loading...  Ndikimi i Rusisë në Ballkan është ...

Strugë, borxhlinjtë ç’kyqen nga sistemi i ujësjellësit (VIDEO)

Loading... Proakva prej sot filloi me ç’kyçjen ...

Loading...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com